Akční ceny osobníh vah TANITA s měřením podílu tuků, kostí ...

tanitaNa vybrané modely vah TANITA nyní k předvánočním nákupům nabízíme speciální akční ceny. Jedná se o modely UM-075BC-543BC-575BC-601BC-587 a BC-545N, které patří celoročně k nejprodávanějším. Osobní váhy a tělesné analyzátory TANITA jsou ideálním dárkem pro osoby hlídající si svou fyzickou kondici, případně v dietě. Využijte této vánoční akce a nakupte výhodně tyto odborně uznávané váhy.

Osobní digitální váha TANITA UM-075 s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty.

Tanita BC-543 je osobní digitální váha a analyzátor s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty a hmotnosti kostí.

Osobní digitální váha Tanita BC-575 s měřením tělesného tuku, vody, svalů, viscerálního tuku. Zobrazuje rozmezí zdravého tělesného tuku u dětí i u dospělých.

Osobní digítální váha TANITA BC-601 je funkčně shodná s modelem TANITA BC-545N, měří tedy stejné níže uvedené hodnoty, některé z nich dokáže dále rozdělit do 5 segmentálních hodnot, vzhledem k tomu že je vybavena 4 nožními a 4 ručními elektrodami.

Tanita BC-587 je osobní váha a současně tělesným analyzátorem vhodným pro měření dospělích osob i dětí. Platforma je skleněná a dostatečně velká pro komfortní měření, display je modře podsvícen. Technologie měření telěsných hodnot je založena na duální frekvenci, tento způsob využívají i některé modely z vyšší řady výrobce, pro medicínské a profesionální účely. Analyzátor s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty a hmotnosti kostí

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit