Ergometry KETTLER nyní ve zcela novém designu !

kettler E7Německá značka KETTLER uvedla na český trh novou řadu ergometrů KETTLER E3KETTLER E5 a KETTLER E7, nahrazující starší řadu X3, X5 a X7. Všechny modely jsou opět vybaveny cechovanou indukční brzdou, kvalitní mechanikou a masivním rámem, to vše zaručuje komfortní tichý a plynulý chod. Všechny tři modely umožňují spojení ergometru přes software k počítači, jízdu virtuální krajinou, vedení tréninkového deníku atd..

Ergometr KETTLER E3 představuje maximálně efektivní trénink, a to prostřednictvím pulsem řízených tréninkových programů a manuální regulace výkonu. Ergometr je vyráběn v SNR a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost. Tréninkový počítač s moderním LCD displejem je kompatibilní s Cardio Puls Setem pro bezdrátové snímání pulsu a disponuje komunikačním rozhraním pro snadné připojení k uživatelskému PC. Díky tomu si lze trénink ještě zpestřit například využitím specializovaného počítačovému programu nebo připojením k on-line komunitě závodníků.

Ergometr KETTLER E5 představuje maximálně efektivní trénink, a to prostřednictvím pulsem řízených tréninkových programů a manuální regulace výkonu. Ergometr je vyráběn v SNR a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost. Tento model má rozšířenou výbavu o další uživatelské programy..

Ergometr KETTLER E7, nástupce úspěšného modelu Kettler X7 se vyznačuje unikátní elektronikou s VGA / LCD displejem, vyvinutou ve spolupráci se společností SIEMENS. E7 disponuje snadným ovládáním, graficky čistým zobrazením a dobrou čitelností všech tréninkových dat.

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit