iFIT doplňky k dokoupení

Zde se můžete podívat na již zmíněné produkty iFIT, které si můžete dokoupit pro maximálně komfortní a efektivní trénink.

 

Kapitoly:

 

HRUDNÍ PÁS IFIT BLUETOOTH

Hrudní pás iFit Bluetooth je určen pro měření vaši tepové frekvence s přesností EKG. Komunikuje přes systém bluetooth s vašim trenažérem a aplikaci iFit. Díky hrudnímu pásu nejste nijak omezeni ve svém pohybu a můžete se tak naplno věnovat tréninku pro maximální efekt!
Tyto hrudní pásy jsou výjimečné především ve spojitosti se softwarem iFit a značkami trenažérů NORDICTRACK a PROFORM, které máme též dostupné v naší nabídce!

 

NÁRAMEK IFIT VUE

Značka iFIT je známá především díky tréninkové aplikaci, která je kompatibilní s trenažéry známých amerických značek PROFORM a NORDICTRACK. Díky této tréninkové aplikaci máte záruku komplexního zábavného tréninku s efektivními výsledky.

Kromě toho značka iFIT nabízí ještě tréninkový biomonitor denní aktivity iFIT VUE, díky kterému můžete denně sledovat vaši aktivitu stravování, spánku, výdeje kalorií apod. Můžete mít svůj harmonogram pevně pod kontrolou a díky němu rychle dosáhnout  vašich vytoužených cílů. V naší nabídce máte možnost vybrat se ze dvou barevných variant.

ifit vue

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit