Modernizované modely řady KETTLER BASIC

kettler_verso_309Po dlouhém očekávání můžete už na našem eshopu zakoupit nové modely KETTLER VERSO 309 a KETTLER PASO 309, oba v moderním designu a s novými počítači určenými pro sezónu 2010/11. Ty nahradí starší řadu crossových trenažérů KETTLER_VERSO_109 a KETTLER_VERSO_309. V nabídce i nadále zůstává rotoped KETTLER_PASO_109. Tyto oblíbené trenažéry patří ve své třídě k nejlepším, nabízí dobrou mechaniku, ergonomii pohybu a jednoduchou obsluhu.

Eliptický trenažér KETTLER VERSO 309 se vyznačuje plynulým eliptickým pohybem s minimálním zatížením kloubů, magnetickým brzdným systémem s tichým chodem, 8 tréninkovými programy a především příznivým poměrem cena/výkon. Konstrukce je dostatečně robustní a poskytuje tak kvalitní a efektivní trénink také vyšším osobám. Crosstrenažér zároveň představuje osvědčený nástroj při hubnutí a získávání fyzické kondice, jelikož umožňuje posilování všech hlavních svalových partií najednou, a to bez zvýšené zátěže kloubů.

Tréninkem na crossovém trenažéru KETTLER VERSO 109 se příjemným způsobem procvičují všechny svalové skupiny (s výjimkou břicha) a přitom jsou eliminovány takzvané mrtvé body, což znamená nezatěžování kolen.

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit