Nová BIO výživa v našem sortimentu.

Aktuálně jsme naskladnili novou speciální výživu SUNWARRIOR, která je 100% BIO a je vyrobena za nejpřísnějšího dohledu v USA. Značka Sunwarrior si dala sama sobě závazek, vyrábět co nejkvalitnější rostlinou výživu a při tom se chovat velmi ohleduplně k naší planetě.

V našem sortimentu najdete aktuálně nabídku BIO proteinů, BIO vitamínů a BIO superpotraviny.

V Sunwarrior se řídí tím, že rostliny nám poskytují ty nejčistší a nejvydatnější potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, a také fytonutrienty. Což je důležité obzvláště v dnešní době, kdy veškerou naši stravu silně zpracováváme, čímž si odepíráme možnost využít všechny jejich nutriční výhody.

Revoluční proti-stárnoucí super potraviny byly původně vytvořeny pro atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Dnes už ale mnozí z nás ví, že jsou ideální pro všechny, kteří chtějí vybudovat svalovou hmotu a být extrémně zdraví a fit.

Neváhejte a vybírejte z našeho sortimentu. Nyní aktuálně dokonce s akcí, kdy ke každému proteinu Sunwarrior v balení 750 g s dárkem, v podobě vzorku vitamínu zcela ZDARMA!

Více informací a možnot objednání zde.

Váš tým Fitham.

 

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit