Nová kolekce nejlevnějších fitness strojů OLPRAN

olpranKromě kvalitních strojů renomovaných značek můžete v naší nabídce najít i vybrané modely nejlevnjěší kategorie, jedním znich jsou právě fitness stroje značky OLPRAN. Tyto stroje jsou alternativou pro nenáročné zákazníky, pro které je prioritou pouze cena. Z nové kolekce značky jsme do sortimentu přidali posilovací věž OLPRAN 9017 GY, rotoped OLPRAN 9036 či eliptical OLPRAN 7598 BK.

Posilovací věž OLPRAN 9017 GY je universální posilovací věž pro nenáročné domácí použití. Je určena pro lidi, jejichž cílem je tvarování postavy a příbytek svalové hmoty, svými rozměry ideální pro umístění v bytě.Na posilovací věži Olpran 9017 GY můžete efektivně posilovat zádové svaly, prsní svaly, bicepsy, tricepsy a přední a zad

olpran7598BK1

ní část stehen.

Elliptical Olpran 7598 BK patří mezi základní crossové trenažery. Konstrukční řešení stroje je jednoduché včetně rámu, jenž dovoluje maximální zatížení 100kg. Namáhané středové uložení je osazeno tzv. miskovými středy s věnečky. Kloubní spoje jsou vybaveny kovovými pouzdry, brzdový systém je magnetický, nedochází ke tření a provoz je tedy tichý, brzda se ovládá manuálním otočným regulátorem. Elliptical Olpran 7598 BK poskytuje krok - elipsu o délce cca. 28cm, je tak stejně jako všechny levnější stroje vhodný pro menší osoby. Uplatnění nalezne tento elliptical především v domácím prostředí pro nenáročný trénink.

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit