Nová řada posilovacích věží KETTLER KINETIC

kettlerF7Na vánoční trh uvádíme nové posilovací věže KETTLER, které získali řadu evropských ocenění, včetně prestižní ceny PLUS X AWARD. Posilovací věže KETTLER vždy patřili na vrchol nabídky posilovacích strojů v segmentu domácí fitness, nová řada KETTLER KINETIC jejich pozici jen utvrdí. Věže vynikají špičkovou ergonomií, tichým chodem a širokou škálou cviků, to vše v kvalitě "Made in Germany". V nabídce jsou tři provedení - KETTLER KINETIC F3KETTLER KINETIC F5 a KETTLER KINETIC F7.

KETTLER KINETIC F3 je multifunkční posilovací věž nové generace. Nové konstrukční řešení věže se zaměřilo především na zdokonalení ergonomie a možnostem přizpůsobení individuálním potřebám jednotlivých uživatelů. Novinkou, která se prvně objevujě právě u modelu KETTLER KINETIC F3, jsou polohovatelná ramená pro tahové cviky s označením 3D-FLEXMOTION-SYSTEM.

KETTLER KINETIC F5 je multifunkční posilovací věž z protisměrnými kladkami. Věž nové generace klade důraz především na konstrukční řešení věže, respektive na zdokonalení ergonomie a možnosti přizpůsobení individuálním potřebám jednotlivých uživatelů. Možnosti optimálního nastavení všech adaptérů vytváří vysoký komfort cvičení bez jakýchkoliv kompromisů.

Součástí modelu KETTLER KINETIC F7 je i pár výškově stavitelných kladek, pro rozšíření množství cviků a také boční adaptér leg-pressu pro procvičení svalových partií spodních končetin.

 

 

 

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit