Nové modely FORMERFIT nyní v naší nabídce

formerfit_crossČeská značka FORMERFIT patří už 20 let k tradičním dodavatelům kvalitních fitness strojů. Nabídka této značky byla nyní rozšířena o eliptical FORMERFIT 8702, FORMERFIT 990 a FORMERFIT Q22. Zcela nová je pak nabídka veslovacích trenažérů, nejlevnější R80 je manuálně ovládaný, zbylé modely R88 a R99 pak již elektronicky s možností programování. Na všechny stroje této značky zajišťujeme servis u zákazníka doma v případě poruchy.

Formerfit 990 je crossový trenažér s klasickou konstrukcí se setrvačníkem uloženým v zadní části. Robusní konstrukce pak umožňuje maximální zatížení až 150kg. Velkou výhodou tohoto stroje je velká variabilita nastavení tvaru kroku dle individuálních požadavků cvičence, eliptical tak vyhoví na drobné i vysoké postavy.

  Formerfit Q22 je crossový trenažér se specifický svým profilem kroku, jedná se o tzv. klouzavý pohyb, délka kroku je 53 cm, zdvih je však podstatně nižší než u běžných crossových trenažerů. Formerfit Q22 je nástupcem úspěšnoho modelu Q21. R80

Formerfit R80 je základní model v řadě tradičního výrobce fitness zařízení pro domácí účely, R80 nabízí manuální ovládání magnetické brzdy v rozsahu šesti stupňů. Vysoké otáčky 4kg těžkého setrvačníku zajišťují plynulé navíjení lanka.

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit