SENS - proteinové tyčinky z taxonomické čeledi "cvrčkovití"

sensNa náš trh razí nový trend a tím trendem je hmyz. Není žádným tajemstvím, že hmyz je vydatným zdrojem bílkovin, jako třeba drůbež, či hovězí.  Nicméně v našich kulturních podmínkách je tato exotická "svačinka" pro mnoho stále nepředstavitelná ke konzumaci, nebo snad pochutnání.

 

Proto přišla značka SENS se svými tyčinkami, které jsou vyráběny z mouky a to konkrétně ze cvrčka domácího (Acheta Domestica).

K dostání budou tyčinky energetické a proteinové v různých skvělých příchutích. Konkrétně tyto tyčinky se stávají s postupem času velkým hitem a teď už je jen otázka co je na těchto tyčinkách vlastně tak super?

 

Veškerý sortiment můžete vidět na našich stránkách.

 

sens

 

Bílkovina z cvrčků patří k těm nejkvalitnějším v živočišné říši a v mnoha ohledech je kvalitnější a lépe vstřebatelná než bílkovina rostlinná.

 

 

sens

 

 

Hmyz obecně obsahuje velké množství zdravých tuků. Dále je bohatý na vápník, zinek a tzv. hemové železo, které je lepší než železo získávané z rostlin.

 

 

sens3

 

Je dokázáno, že konzumací hmyzu se razantně snižuje riziko přenosu nemocí.

 

 

sens4

 

Při chovu cvrčků určených pro výrobu tyčinek nejsou používány antibiotika a jiné chemické prostředky, díky tomu jsou tyto produkty opravdu nezávadné a přírodní.

 

 

 

JIŽ SKLADEM!

sens

Přihlašte se k odběru novinek
Dotaz či přání Zpět nahoru
mastercard payULogo visa hello bank home credit